Výpis nových hier
5,7 Legends of Honor Stratégie
Hraj Marketglory a zarábaj reálne Eurá hraním hry.
4,8 bomb Videá a vtipy
water bomb slpash
5,5 mutant madness Bojové
Pobite všetkých mutantov ktorý sa premenili z jedovatého jedla vo fástfoode.
5,5 Destroy the village Postrehové
Ovládajte raketku, zdecimujte dedinu a obyvateľov. Na každé kolo máte daný počet rakiet, znázornený vľavo v hre. Získavajte extra body za presnú strelu a rýchlu akciu.
5,9 creeper world: user space Stratégie
Druhé pokračovanie super hry v ktorej musíte ubrániť svoju pevnosť pred príšernou vodou ktorá sa snaží zničiť všetok život. Nazbierajte energiu a teleportnite svoje hlavné mesto Odin do bezpečia. Hra má stovky levelov, ktoré sa stále dopĺňajú.
5,5 Battlefiel general Stratégie
Skúste si perfektnú strategickú hru Battlefield General a privedte svoju armádu k víťazstu. Bojovať budete proti barbarom, ktorí sa snažia ovládnuť vaše územie. S vhodnou taktikou a dostatočne veľko armádou, však máte šancu, že súpera porazíte skôr, než zničí vašu pevnosť.
5,7 Hobo 7: heaven - nebo Bojové
A je tu siedmy a bohužiaľ aj posledný diel tejto skvelej série. Po tom, ako Hobo porazil v pekle Satana sa teraz nežiaduco ocitne v nebi. Tam ale nie je vítaný, čo mu dajú všetci pekne najavo. Preto v nebi vypukne veľká bitka, v ktorej budete hlavným aktérom vy.
5,9 Earn to die 2 Športové a závodné
Prejdite na druhý koniec mapky a vyhrajte tak velký turnaj. Samozrejme nebude to ľahké. Čím ďalej prejdete tým väčšiu odmenu získate, za ktorú samozrejme vylepšujete svoju káru.
5,6 U slováka Videá a vtipy
Pozrite si všetky krátky diely srandy u Slováka zo známej relácie SOS a zasmejte sa srandám ktoré sú síce extrémne ale v niektorých prípadoch sa blížia pravde :) .
5,6 Café bar Stratégie
Staneš sa vedúcim svoje vlastné kaviarne, o ktorú sa musíš postarať. Tvojím cieľom je aby boli všetci zákazníci spokojní a súčasne aby si zarobil čo najviac peňazí. Súčasne tiež musíš získať skúsenosť aby si potom mohol/a variť ďalšie jedlá. Aby si mohol/a niečo uvariť, tak si musíš najprv kúpiť suroviny ako sú paradajky, vajíčka smotana, šalát apod U každého jedla sú potrebné suroviny uvedené. A až keď je nakúpiš, potom sa môžeš pustiť do varenia. Uvarenie každého jedla trvá inú dobu a je z neho iné množstvo porcií. Preto si pozorne prečítaj koľko toho navaříš a koľko ťa to bude stáť. Za každé uvarené jedlo získavaš skúsenosť a čím viac ich máš tým lepšie jedla môžeš variť. V hre goodgame café sa sledujú dve veci. Prvá je spokojnosť zákazníkov a tou druhou úroveň luxusu tvojej kaviarne. Svoju kaviareň si môžeš vylepšovať lepšie maľbou, dekoráciami, kvetinami a pod Môžeš jej tiež rozšíriť aby sa do nej vošlo viac zákazníkov a tiež pridať sporáky a pulty aby si mohol variť rýchlejšie a viac rôznych jedál. V hre goodgame cafe môžeš tiež navštíviť kaviarne iných hráčov a pozrieť sa sko si vedieš v porovnaní s nimi. Ale hlavne ide o to aby si každý hráč užil poriadnu porciu zábavy a trochu súperenie nikdy neuškodí.
5,5 GG galaxy hry online
Staňte sa imperátorom celej galaxie. Tentoraz si postavíte vlastnú vesmírnu základňu. Na začiatku si prejdete tútorialom, kde sa zoznámite so všetkými prvkami hry. Hra dokonca obsahuje súboje v reálnom čase, vďaka čomu môžete meniť taktiku priamo počas boja a lepšie tak ochrániť vašu základňu. Ďalšou výhodou je aj to, že hráči môžu spolu vytvárať aliancie, kde sa môžu navzájom podporovať a zničiť tak ostatných nepriateľov. Tak poďte hrať a ovládnite galaxii spolu s nami :)
5,6 Big Farm hry online
Strýc George vám odovzdal svoju farmu, ale je bohužiaľ v pekne zlom stave. Používajte obchodné zručností a pomocou svojich susedov, rodiny a priateľov môžete obrátiť zarastenú oblast do krásnej a prosperujúcej krajinky, vášho dvora. Zasaďte plodiny, zberajte a spracovávajte úrodu, starajte sa o svoje zvieratá, a uistite sa, že vaši zamestnanci sú spokojní - a sledujte ako vaše farma bude úspešne rásť.
5,6 Goodgame Gangster hry online
Goodgame Gangster je zbrusu nový titul od Goodgame Studios. Žite život gangstra vo veľkom meste. Robte misie pre kmotra, duelujte s ostatnými hráčmi z celého sveta a získajte nové položky na čiernom trhu na zlepšenie vášho charakteru. Naštartujte svoju kariéru práve teraz a staňte sa najväčším gangster všetkých čias.
5,5 Poker Goodgame Stolné a kartové
Zahrajte si super poker online. Vyskúšajte kopec možností a veľa turnajov, nazbierajte skúsenosti a samozrejme oberte všetkých :). Fakt stojí za skúšku.
elektronická cigareta
5,8 Goodgame Empire hry online
Vo vynikajúcej hre Goodgame Empire sa preneste až do temného stredoveku, kedy medzi sebou o kontrolu nad vtedajším svetom bojovala vojská mocných kráľovstva. Doba bola ťažká a kto nepreukázal dostatočné schopnosti, zvyčajne čoskoro zahynul mečom, prípadne ho o život pripravil hladomor. Staňte sa teraz panovníkom na pôvodne malom hradu a postupom hry z neho vybudujte honosné sídlo, o ktorého nedobytnosti sa budú rozprávať legendy široko ďaleko a ktorý sa stane ostrovčekom bezpečia v mori stredovekej krutosti. Spravujte váš hrad uvážlivo, rozširujte jeho územie, zlepšujte vybavenie, stavajte všemožné civilné i vojenské budovy, najímajte vojakov i robotníkov a starajte sa o blaho vášho obyvateľstva. Byť panovníkom nie je jednoduchá úloha, preto v hre Goodgame Empire pozorne načúvajte dobre mieneným radám vášho tajomníka, veliteľa armády aj ministra financií. Hore vľavo si môžte hru prepnúť na fullscreen
5,8 Zombocalypse Akčné
Je 21. december roku 2012. Prekáža koniec sveta a zlikvidujte hordy nepriateľských zombie. K dispozícii budete mať veľa zbraní (mačetu, pištoľ, brokovnicu a pod)
5,7 Warfare 1944 Stratégie
Všetko začalo vylodením v Normandii, kde sa spojenecký vojaci pokúsili vniknúť na územie, ktoré mali v rukách nemecké jednotky. V úlohe generála budete musieť poraziť nepriateľské jednotky v rôznorodých misiách.
5,9 Stealing the Diamond Logické
Pomôžte chlapíkovi s krádežou obrieho diamantu. Na dosiahnutie cieľa existuje veľa rôznych spôsobov, pokúste sa nájsť všetky.
Kvalitné konferenčné stolíky
5,8 Raze 2 Akčné
Strieľačka Raze 2 je konečne tu. Budete likvidovať votrelcov nakazené zombie vírusom a môžete začať hrať buď vydarený príbeh či sa pustiť do poriadnej prestrelky v Death-Match. V upgrade menu na vás bude čakať kvantum vylepšení a nových zbraní.
5,7 Penguin Diner 2 Stratégie
Ani som nečakal, že by sme sa niekedy dočkali druhého dielu tejto roztomilej hry. Vaša úloha bude stále rovnaká a to obslúžiť čo najrýchlejšie všetkých hostí.
Máme tu pokračovanie úspešnej hry - tentoraz však nebudete likvidovať odporný hmyz, ale ešte odpornejšie zombie. K použitiu budete mať veľké množstvo zbraní a veľa herných variácií.
TOPlist